Duurzame takeaway
-
Bamboe prikker met vlag 12cm
250 stuks 1000372
0,019 p/st(4,75) -
Pizzadoos deksel RPET 315x315x26mm transparant Vision+
80 stuks 1000964
0,60 p/st(48,33) -
Pizzadoos bodem karton 290x290x35mm zwart Vision+
80 stuks 1000929
0,61 p/st(48,79) -
Snackzak ersatz 16+(2x5)x37cm half brood, bruin, papiervenster
1000 stuks 1000156
0,11 p/st(105,54) -
Serveerbootje hout 80x45mm geschikt voor -20 tot 150 °C
100 stuks 1000294
0,083 p/st(8,34) -
Snackzak ersatz 11+(2x4)x28cm bruin, papiervenster
1000 stuks 1000884
0,082 p/st(81,91) -
Bio schaal suikerriet 23x16x3cm 600ml bruin
300 stuks 1001366
0,21 p/st(62,47) -
Deksel PLA rond tbv sauscup 1001316
2010 stuks 1002413
0,046 p/st(92,15) -
Snackzak ersatz 16+(2x5)x48cm heel brood, bruin, papiervenster
1000 stuks 1000157
0,12 p/st(119,63) -
Bamboe prikker met vlag 18cm
250 stuks 1000371
0,021 p/st(5,23) -
Satestokje bamboe 2.5mm 18cm
200 stuks 1000370
0,005 p/st(1,08) -
Snackbakje A16 suikerriet bio bruin
800 stuks 1001303
0,096 p/st(76,76) -
Snackbakje A5 suikerriet bio bruin
800 stuks 1001302
0,08 p/st(63,83) -
Deksel RPET 13x13x5cm transparant tbv 1001364
500 stuks 1001365
0,22 p/st(110,82) -
Hamburgerzak kraft 15x16cm bruin
1000 stuks 1001160
0,029 p/st(28,71) -
Deksel kraft/PLA
500 stuks 1001341
0,24 p/st(119,66) -
Puntzakje hout 45x130mm geschikt voor -20 tot 150 °C
100 stuks 1000293
0,11 p/st(10,58) -
Snackbakje A20 (A14+) suikerriet bio bruin
600 stuks 1001304
0,15 p/st(89,33) -
Bio-palmblad schaal 16x24cm rechthoek geschikt v. oven en magnetron
100 stuks 1001332
0,42 p/st(41,53) -
Deksel RPET 19x19x7cm transparant tbv 1001362
300 stuks 1001363
0,38 p/st(114,71) -
Bio schaal suikerriet @194mm hoogte 65mm, 1200ml, bruin
160 stuks 1000319
0,38 p/st(61,22) -
Deksel RPET @201mm hoogte 27mm transparant, tbv suikerriet kom 1000319
160 stuks 1000303
0,31 p/st(49,20) -
Bio bak met hoge rug suikerriet 19x19x7cm 750ml bruin
300 stuks 1001362
0,29 p/st(87,67) -
Bio-palmblad schaal 24x24cm vierkant, geschikt v. oven en magnetron
100 stuks 1001333
0,45 p/st(45,42) -
Bio schaal suikerriet @209mm hoogte 62mm, 1000ml bruin
300 stuks 1002305
0,49 p/st(147,09) -
Bio-dessert cup PLA 250ml 96x75mm
1200 stuks 1002317
0,21 p/st(253,59) -
Tray suikerriet 165x90x20mm naturel 500 stuks 1000595
0,071 p/st(35,58)

